-
Arteixo
-
Piñor
-
Santiago de Compostela
-
Santiago de Compostela
-
A Coruña (Capital)
-
A Coruña (Capital)
-
Oleiros
-
Vigo
-
Lugo (Capital)
-
Lugo (Capital)
-
Carballiño (O)
-
San Cibrao das Viñas
-
Estrada (A)
-
Carballo
-
Narón